Welcome teens!
Dobrodosli na forum o teenagerima!
Uzivajte i budite redovni/ne!
Ako se do sada nisi reg. imas priliku Wink

Admin team
Welcome teens!
Dobrodosli na forum o teenagerima!
Uzivajte i budite redovni/ne!
Ako se do sada nisi reg. imas priliku Wink

Admin team
Welcome teens!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome teens!

We're simply the best! :)
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Koju skolu cete upisati?

Go down 
+14
J0w@n@_95
(=_*_bLLaZZena_*_=)
^^CaCa^95^^
kaja - xkjut
Baloon.(:
~*CwIjInA_MaLa*~
Miss_Brajic
*S.w.a.t.k.a mawa*
[Muffin<3]^^
_.Sweety.Doll._
Alex...<3
Shell.x3
milica.
an.chi.
18 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
ZmAjChE_94
Teen
Teen
ZmAjChE_94


Posts : 116
Join date : 2009-06-19
Age : 29
Location : con Victor en España:)

Koju skolu cete upisati? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju skolu cete upisati?   Koju skolu cete upisati? - Page 2 EmptyFri Jun 19, 2009 12:53 pm

ja cu ekonomsku ili poljopriwrednu,i nije mi bitno dal mi kewa zna swe profersore i direktora....
Back to top Go down
J0w@n@_95
Teen
Teen
J0w@n@_95


Posts : 89
Join date : 2009-06-18
Age : 29
Location : Po0o0ozArEvAc

Koju skolu cete upisati? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju skolu cete upisati?   Koju skolu cete upisati? - Page 2 EmptyFri Jun 19, 2009 5:32 pm

medicinsku ili ekonomsku...a sto se tice kewe necu owde da se prepucawam sa tobom tako da....
Back to top Go down
Guest
Guest




Koju skolu cete upisati? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju skolu cete upisati?   Koju skolu cete upisati? - Page 2 EmptySat Jun 20, 2009 9:46 pm

Ja cu gimnaziju kada zavrsim osnovnu!!!Moj brat je upisao gimnaziju i supp mu je pa hocu i ja ........xD
Back to top Go down
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

Koju skolu cete upisati? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju skolu cete upisati?   Koju skolu cete upisati? - Page 2 EmptySun Jun 21, 2009 1:12 pm

Ja stw jos nznam mozda:
Dramsku
Ekonomsku ili
Gimnaziju.
Back to top Go down
Marija. <3
Cool teen
Cool teen
Marija. <3


Posts : 226
Join date : 2009-05-31

Koju skolu cete upisati? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju skolu cete upisati?   Koju skolu cete upisati? - Page 2 EmptySun Jun 21, 2009 10:35 pm

Ja mislim da cu najverovatnije Gimnaziju.
Back to top Go down
~I*R*E*N*A~
Klinac
Klinac
~I*R*E*N*A~


Posts : 30
Join date : 2009-06-19

Koju skolu cete upisati? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju skolu cete upisati?   Koju skolu cete upisati? - Page 2 EmptySun Jun 21, 2009 10:54 pm

Ja sam jedno wreme zelela da idem u muzicku-muzika je moja prawa ljubaw xD ali sam se predomislila tako da cu najwerowatnije da idem u fiolosku, jer wolim jezike... Wink
Back to top Go down
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

Koju skolu cete upisati? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju skolu cete upisati?   Koju skolu cete upisati? - Page 2 EmptySun Jun 21, 2009 10:56 pm

I ja sam isto jedno wreme zelela u muzicku.
Back to top Go down
kaja - xkjut
Global Moderator
Global Moderator
kaja - xkjut


Posts : 1118
Join date : 2009-05-10
Age : 28
Location : beograd

Koju skolu cete upisati? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju skolu cete upisati?   Koju skolu cete upisati? - Page 2 EmptyWed Jun 24, 2009 7:19 pm

E slusajte ovo sta sam nasla na netu. O IV gimnaziji.
Cetvrta beogradska gimnazija
Vodic za buduce gimnazijalce




Cetvrta beogradska gimnazija se nalazi na znamenitom brdu Beograda pod nazivom Dedinje. Da ne bude zabune, ovde nisu deca politicara i ostalih glavonja, vec deca koja su mnogo zgresila u zivotu pa su kao po kazni osudjena na skolovanje. Brojni su prilazi Dedinju. Iz mog ugla, put kojim stizem do skole izgleda ovako:

Kada izadjem iz autobusa na popularnoj "Auto-komandi" vidjam interesantne ljude. Na primer u parku kod stanice autobusa 59 i 42 cesti su ljudi koji pricaju sa sobom, cigani koji dovikuju lepim devojkama ruzne reci, a bio je i slucaj kada su dve plavuse sedele na klupi i pricale viceve (?). To mi je bilo zanimljivo te se prikradoh klupi krisom i naculjih usi. Vic koji je plavusa drugoj plavusi pricala glasio je:


Plavusa No.1: Da li znas zasto plavusa lize sat?
Plavusa No.2: Ne znam.
Plavusa No.1: Zato sto "Tik-Tak" osvezava dah.
Plavusa No.2: ??? Nisam razumela ponovi.



Na autobuskoj stanici stoje ljudi koji idu do raznih bolnica sto na Dedinju, sto u okolini. Dakle sa stakama, vestackim rukama, nogama i ko zna cime jos. Tu se nalazi i kiosk za novine iz koga prodavac zagleda lepe devojke. Autobus se ceka najmanje pola sata ma koji on bio. Bio on 42 ili 59 ne znaci vam mnogo jer oba idu do skole. Kada dodje autobus, red je da vase korenje izcupate iz betona i pokusate da udjete u nj. Ako vam to uspe, shvatite da cete proci kroz divne predele, sa kojima bi Beograd morao da se ponosi. Sa vase leve strane videcete stadion FK "Crvena Zvezda", kao i najlepsu i najprometniju beogradsku poslasticarnicu, poznatog poslasticara Arkana. Sledi uspon. Eh, da se to zove uspon, to je uzbrdica od 65 stepeni. Na kraju uspona silaze ljudi sa stakama, protezama za sve poznate udove, usplahirene babe i par radnika bolnice "Dragisa Misovic", koja se nalazi u ulici novopecenog narodnog heroja Milana Tepica, koji je bio toliko pametan da je sam sebe digao u vazduh zajedno sa skladistem municije da ne bi pao u ruke nekim slicnim, mozda buducim narodnim herojima protivnicke strane, sa manje-vise slicnim namerama da udju u novu istoriju nebeskog naroda.

Silazi se na sledecoj stanici. Takodje zanimljiv prizor. Ljudi sa povezom preko ociju, raznim flasterima i zavojima oko glave ulaze u autobus. Ne, mozda izgledaju, ali to nisu ucenici vec pomenute gimnazije. Spustacete se ulicom Teodora Drajzera, naravno, procicete pored instituta za narkomaniju, koja je tu izgradjena kao konkurencija IV beogradskoj gimnaziji. Dvadesetak metara ispod, videcete natpis sa strelicom "Rostilj" i skrenite tu. Spazicete simpaticnu gradjevinu u stilu Lego kockica kao i dvoriste velicine igralista za ping-pong ili u narodu igre poznate pod nazivom stoni tenis.

Kada udjete u skolu znacete da ste medju svojima: ufiksani ucenici, opijene tetkice, uduvani profesori i usmrkana direktorka zajedno sa sekretaricama, domarima i ostalim osobljem skole (I posle hoce da strajkuju prim. aut.). Cucete zvono posle koga nista vise necete cuti ili vas nece zanimati. Pocinju casovi. Sledi teranje ucenika u ucionice. Ako na nesrecu dospete tamo, kao mali broj ucenika primeticete psihodelicno-plavo ofarbane zidove koji podsecaju na bolnicu. Zidovi su ofarbani tom bojom da bi se slagali sa bojom lica ucenka posle prvog casa. WC se nalazi iza skole. Postoji i WC u skoli, ali u njega je nemoguce uci, ne zbog guzve koja nepostoji, nego zbog nesnosnog smrada koji se siri po celom holu skole. Ako niste gadljivi, ili ste mozda prehladjeni pa nemate problema sa ulaskom, videcete cetiri kabine, musko-zenske, u kojima se mozda, kako legende kazu, nekada nalazile WC solje. Opste je poznato da se ucenici u raznim skolama potpisuju po WC-u. I ovde ima takvih slucajeva, ali ovde ucenici samo ostavljaju trag da su jednom usli i nikada vise. To se ovde ne radi markerom ili nekim drugim sredstvom koje ostavlja trag u boji, vec necim drugim, sto nije vazno za nasu pricu.

U celom dvoristu ne postoji kanta za djubre i otpatke, ali zato postoji travnjak. Takodje u celom dvoristu nema gde da se sedne, pa je prisutna stalna guzva na stepenicama i onemogucen je izlaz iz dvorista.

Profesori su prica za sebe. To su uglavnom usamljene osobe, koje zive od danas do sutra i nemaju sta da rade pa dolaze u skolu da piju kafu i pruze razumevanje deci. Ako se mozda procuje po zbornici da ucenik nije narkoman, profesori ce sve uciniti da ga "skinu" sa svezeg vazuha i "navuku" ga na neku "dz" sintetiku, za pocetak. Ipak, nije u redu da ucenik odskace od okoline i proseka.

Za divno cudo ocene su dobre, samo se ucenicima od tolike droge prividjaju jedinice u dnevniku, na primer 30 iz jednog predmeta, sto je nemoguce. Sala za fizicko je u odlicnom stanju. Kada se udje u nju primecuje se parket koji se uzdigao od vlage i iscepane strunjace. Ucenici se prvo poredjaju u vrstu, a onda im profesor deli dop (eng. dope). To je neverovatna usteda sredstava koje skola dobija od ministarstva, jer ucenicima ne trebaju lopte da bi se igrali, vec igraju basket sa umisljenim loptama, cak i zakucavaju na umisljene koseve, skacu koliko zele, a cesti su i primeri letenja.

Kabinet informatike se nalazi na poslednjem spratu. Tu se uz malo kvalitetne koke vide najsavrseniji kompjuteri. Usteda prostora je takodje velika. Posto na informatiku dolaze dve grupe od po dvadeset ucenika, deset ucenika sedne za monitor, a deset za tastaturu kompjutera. Svi zajedno vezbaju Paskal (eng. Pascal) i naravno svima je jasno, a narocito profesoru.

Kada dodje vreme da se krene kuci, opet se vracate poznatim putem. Kada se popnete na stanicu, droga prestaje da deluje, a vi se vracate iz euforicnog stanja svesti. Naravno, puni ste znanja.

Uros Lepota, u martu, 1997.
Autor je sada vec bivsi ucenik IV beogradske gimnazije i dugogodisnji narkoman.
Back to top Go down
http://-you-are-my-life-now.piczo.com
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

Koju skolu cete upisati? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju skolu cete upisati?   Koju skolu cete upisati? - Page 2 EmptyWed Jun 24, 2009 7:41 pm

Necita mi se swe. Ako bi mogla da prepricas ukratko?
Back to top Go down
kaja - xkjut
Global Moderator
Global Moderator
kaja - xkjut


Posts : 1118
Join date : 2009-05-10
Age : 28
Location : beograd

Koju skolu cete upisati? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju skolu cete upisati?   Koju skolu cete upisati? - Page 2 EmptyThu Jun 25, 2009 9:41 pm

Pa nista. Neki narkoman opisuje kakva je skola bila tad, a to je toliko uzasno da postaje smesno Smile
Back to top Go down
http://-you-are-my-life-now.piczo.com
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

Koju skolu cete upisati? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju skolu cete upisati?   Koju skolu cete upisati? - Page 2 EmptyThu Jun 25, 2009 9:43 pm

Aaaaaa.. hwala sto si napisala ukratko.
Back to top Go down
→||.ลŋנү|ēмō|κί∂.||←
Extra teen
Extra teen
→||.ลŋנү|ēмō|κί∂.||←


Posts : 829
Join date : 2009-05-29
Age : 26

Koju skolu cete upisati? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju skolu cete upisati?   Koju skolu cete upisati? - Page 2 EmptyThu Jun 25, 2009 9:44 pm

Ja bih zelela da upisem neku jezicku,tj jezicki smer
Ili srpski jezik(knjizevnost)
Ako je moguce xD
Mada,imam jos mnogo vremena
Back to top Go down
Shell.x3
Moderator
Moderator
Shell.x3


Posts : 1734
Join date : 2009-05-10
Age : 27
Location : Nju Belgrejd. :]

Koju skolu cete upisati? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju skolu cete upisati?   Koju skolu cete upisati? - Page 2 EmptyThu Jun 25, 2009 11:53 pm

Ja sam htela da upisem filolosku, ali sad razmisljam.
Back to top Go down
http://www.pillow-biter-x.piczo.com
Sponsored content





Koju skolu cete upisati? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju skolu cete upisati?   Koju skolu cete upisati? - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Koju skolu cete upisati?
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sta cete raditi posle foruma?
» Bodovi za srednju skolu
» Dali volite skolu?
» Koju muziku slusate?
» koju ste ocenu danas dobili?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Welcome teens! :: Our life... :: Skola-
Jump to: