Welcome teens!
Dobrodosli na forum o teenagerima!
Uzivajte i budite redovni/ne!
Ako se do sada nisi reg. imas priliku Wink

Admin team
Welcome teens!
Dobrodosli na forum o teenagerima!
Uzivajte i budite redovni/ne!
Ako se do sada nisi reg. imas priliku Wink

Admin team
Welcome teens!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome teens!

We're simply the best! :)
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Prokleti nastavnici

Go down 
+9
Shell.x3
(=_*_bLLaZZena_*_=)
[Muffin<3]^^
^^CaCa^95^^
[La.Sneky].multivita.x3
Alex...<3
kaja - xkjut
an.chi.
milica.
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
milica.
Admin
Admin
milica.


Posts : 1605
Join date : 2009-05-09
Age : 27
Location : Srbija,Zrenjanin

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptySat May 16, 2009 8:00 pm

E ovde prichajmo o njima. Wink
Omiljeni najgori...ma sve,bash sve.
Back to top Go down
an.chi.
Admin
Admin
an.chi.


Posts : 1196
Join date : 2009-05-07
Age : 29
Location : Srbija, Beograd

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptySun May 17, 2009 8:13 pm

E ovako.
Sada cu detaljno da pricam o njima. Sve cu ih navesti. Debili. Very Happy
Biologicarka: Zena nije normalna. ne pita nas pola godine, a onda na kraju na zvekne kontis iz celog gradiva! Kada je "smorimo" ona nam kaze dosadni ste ko litar proliv i dijareja 0.o Nosi naocare i zovemo je Buba xD
Seki aka Kise: Ovaj covek zna sve o gramatici i srpskom jeziku, msm svi nastavnici srpskog znaju, ali ovaj je nzm. Citamo mi sastav i on nam i najmanju gresku uhvati! Koji kralj. Sav je usporen i nista ne zaboravlja, kada da kontrolni, tad se i odrzi i tacka. xD
Matematicarka: Mika Rakonjac! Hhahahahaha. Na nju se svi zale. U ministarstvu preko sto tuzbi i prijavi, jadnica! Ali ona i dalje uspeva jer ima veze sa direktorkom. Pff. Lujka. Prica ko neka seljanka i ima akcenat Crne Gore XD Prekiniiiiiiiiiiii, ucutiiiiiiiiii. Sve tako razvlaci. To je strasno. Inace je mnooogo stroga i jako je smorna, btw ima naocare ko Hari Poter Very Happy
Englez: Maneken! Sav je ukocen i uvek je smoren. Ima bale na ustimai mnoogo mi je gadan, ali je ok kao nastavnik xD Pre nedelju dana se ozenio i sada je covek na medenom mesecu, a mi se zajebavamo u skoli i imamo neku budjavu zamenu Very Happy Ali nam je super xD
Geograficar: Ovo je nas razredni, inace svi kazu da je pijanica xD Ali je mnooog dobar i imamo srece da nam je bas on razredni staresina jer bismo pukli xD Svaki cas odlaze odgovaranje i tako do beskonacno dok ne dodje kraj godine xD
Istoricar: Lici na onog iz reklame Mister Proper Very Happy kada on nailazi mi svi pevamo : Da se lakse opere i bude jos cistije Mister Proper Very Happy Hahhahahaha. A on se smeje, on je tamo najzesci lik Smile
Tehnicarka: Aaaaa, kako mrzim ovu zenu. To je strasno i ona isto kao i Mika ima crnogorski akcenat. Pih. Sva mi je odvratna i dosadna je zena. Ne znam sta da kazem vise... xD
Fizicarka: Ona je isto sva usporena. Inace je ovako ok. Stroga je, ali odlicno objasnjava fiziku!
Gerza: On predaje fizicko. Super je, ali mnogo trazi i strog je xD Ali ja uspevam sve tamo i imam pet. Najvise trazi gimnastiku i rukomet...
Sofija: Ona je nastavnica likovnog. Ok je, mada je isto mnogo stroga.
Ruskinja: Ona me jako zivcira! Zena je retard. Sva je onako u ruskom stilu i ponekad mesa ruski i srpski! Kako me to nervir, ufff. I sve samo Nikita, Nikita, Nikita, kao da je ona najbolja. Pff. Stoka! Very Happy
Hemicarka: Jel? Ovo je njena uzrecica Very Happy Hahahhaha. Uvek tako, kada zavrsi neku rec ona JEL? Very Happy UVEK! Mnooogo je stroga i svaki kontrolni joj je mnoogo tezak. Uzas, ali je ovako ok i korektna je.

Eto to su moji nastavnici, ako sam nekoga zaboravila, javicu vam Very Happy
Back to top Go down
http://www.-annaaa--.piczo.com http://stufforteens.forumotion.com
kaja - xkjut
Global Moderator
Global Moderator
kaja - xkjut


Posts : 1118
Join date : 2009-05-10
Age : 28
Location : beograd

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptySun May 17, 2009 8:26 pm

kod mene vecina nije normalna Smile
neke dileje koje se izdvajaju su muzicharka koja je svo vrme pijana, srpkinja kojoj je jednom pukla shtikla pa je ishla bosa po shkoli, i geografichar koji je pomalo...hm, chudan Smile i nastavnici tehnichkog koji se stalno svadjaju i misle da mi to ne vidimo.

Prokleti nastavnici 2s8jzu0
[srpkinja XD]
Back to top Go down
http://-you-are-my-life-now.piczo.com
an.chi.
Admin
Admin
an.chi.


Posts : 1196
Join date : 2009-05-07
Age : 29
Location : Srbija, Beograd

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptySun May 17, 2009 8:28 pm

HAHAHHAHAHAHAHAHAHAH Very Happy
kako si je slikala! LOOOL!
Kraljiceee, slika godine Very Happy HAHAHAHHAHAHA...
Kako se smejem xDDD
Back to top Go down
http://www.-annaaa--.piczo.com http://stufforteens.forumotion.com
kaja - xkjut
Global Moderator
Global Moderator
kaja - xkjut


Posts : 1118
Join date : 2009-05-10
Age : 28
Location : beograd

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptyMon May 18, 2009 2:22 pm

eto to je srpkinja Smile a inache svaki dan ima nove cipele i torbicu u kompletu
a sliku je slikao jedan moj drug
Back to top Go down
http://-you-are-my-life-now.piczo.com
Alex...<3
Teen
Teen
Alex...<3


Posts : 140
Join date : 2009-05-09

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptyMon May 18, 2009 2:25 pm

hahahahah...xDDD
Back to top Go down
[La.Sneky].multivita.x3
Teen
Teen
[La.Sneky].multivita.x3


Posts : 111
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Location : mOdRiCa [Republika.Srpska]

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptyMon May 18, 2009 5:22 pm

kod nas u gradu imaju dwoje osnowne skole,ko god nije normalan-dolazi nama! heheh.xD
ma ko bi opstao normalan pored nas?!
jedna moja drugarica ih skoro swe odlicno imitira pa se mi smijemo k'o neki debili...

nast. biologije cacka nos i prica nam o lijepom ponasanju!! xD i jos stalno ponawlja onu glupu recenicu "Dete,smanjicu ti ocenu!"

nast.hemije je u nekom swom swijetu i kad je kontrolni,on gleda groz prozor i onda se naglo okrene "aha,prepisujes!..ma zezam se" ccc..kako nas plasi.xD

nast. istorije uzasno smrdi,jaoooj,mi se pogusimo...

nast.muzickog je zakon kad pocne pricati o swojim dzemperima,koje je plela prije 100 godina,i kad pocne namjestati grudnjak na casu..xD

idt...da ne pricam wise...xD
Back to top Go down
http://www.xXxsnekixXx.piczo.com
^^CaCa^95^^
Moderator
Moderator
^^CaCa^95^^


Posts : 783
Join date : 2009-05-14
Age : 28
Location : Ruma

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptyMon May 18, 2009 7:21 pm

Ahahahaaaa,LOL...
Paaaa kod nas,hmmmmm..
HmMmMm...
aE ume uwek neki nastawnik da iznerwira,al' nishta strashnoo...
Joooj,da ,jednom mi nastawnica iz fizike dala jedan za neko pitanje
iz oblasti koje nismo ni radili...
I mi to njoj kazemo i ona zena ladno boli je doope
upishe 1....Ma moze joj se... Razz Mad
Nju eto tako nesht' ne gotiwim,al' ok su ostali...
Barem wecina...;P
Back to top Go down
http://www.micacaca.piczo.com
[Muffin<3]^^
Teen
Teen
[Muffin<3]^^


Posts : 87
Join date : 2009-05-11
Age : 27

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptyWed May 20, 2009 7:46 pm

Govna matora xD.
Zezam se.
E ovakooo..
Nastavnica srpskog. Okej je,sa tim da je nastavnica xDD..Ne zobiljno.Nije losha..Jednom me taaaaaaaaaaaaaaaako iznerviralaaa..Al inache nije losha.Al jaaako strogo ocenjuje ;/
Engleski..Pre nam je predavala jedna nastavnica,nisam imala ni jednu manju ocenu od 5ice.Sada je doshla KATARINA CAR,krava mutava.Mrzim je.Ima neshto protiv mene,100%..
Nemachki..Moja mama i ta nastavnica su oke medjusobno.Znaju se preko moje tetke,al..tako malo nesh prichaju,al ne druzhe se ovako..onaaa je GLUPAVA..jadna je..Najstrozhija nastavnica posle,naravno,nastavnice tehnichkog..Al ono..Danas je sirotica zapisala..[nastavnica nemachkog]..kasnila sam nesh malo,ona me odma morala zapisat ;/..
Matematika..Taj chovek je unishtio moj zhivot..Prezirem ga..Mislim,nije losh prema meni..nego mi smanjuje ocenu,samo tako..pichka glupava..trebao je izaci iz shkole,roditelji se zhalili na njega,shtreberi su imali 2 kod njega..a shta bi onda ja trebala imati?bezveze;/
Fizika..dobro,on je chovek gluv,to volim Very Happy..nije da volim shto je gluv,al ipak na neki nachin volim..ne chuje me kada pricham na chasu..samo vidi;/..al ono..rekao je da sam alapacha..da,kao shto vidite..nastavnici me prosto OBOZHAVAJU..bitno da razredni ima lepo mishljenje o meni..a dalje cemo lako ;P..
Biologija..jaoo,on je kraljina..Dobro,kod njega su najtezhi kontolni definitivno..al ono..dobar je kao nastavnik..ispredaje svoje..al nam zatooo kontrolni zasooooooliiiiii..zjuuu;P
Geografija..viiiii ;P..njega volim..on je taaaaaakva kraljina..on kazhe..ove godine uchimooo [pa nabroji]..to,severnu evropu,i sva ta sranjaa..xD..jednom nas je ubedjivao da se pashteta pravi od kokoshkinog perija,ma chovek nije normalan..psuje na chasu,ma ono..
Fizichko..bio bi maaaalo bolji da nije pedofil..ooooo da..nek ne radi dobro sklekove,on dodje..uvati ih za dupe i gura dole-gore..hahahaha ;D..kazhe : taaaako treba..bozheee..mene je jednom uzeo kao maziti po glavi..ja reko : nastavniche,bolje nemojte..bolje..i za vas i za mene xD..i sklonim njegovu ruku..a jednom sam mu pokazala srednji prst,i mukica me video ;/..hahaha ;D
Muzichko..NAJBOLJA NASTAVNICA<33..ta zheeena jeee..ono..ne mogu vam opisati..divna,svima zheli dobro..ma jako,jako,jako je dobra..jaaaaaaaaaaaako <3
Likovno..mukica mi dala kechinu jer sam bacila rad i pochela ponovo..hahahaha xD..jadnica..govori mi kako najlepshe crtam u razredu..i ja imala 8-9 5ica i dobijem tu kechinu,i PICHKA mi zakljuchi 4..KOZAAAAA^^
Tehnichko..nastavnica koja..me ne voli;/..daaa,opet isto xD..glupacha,alapacha..ne znam..likusha ogovara celu shkolu,sve nastavnike..a posle meni nesh govori..sirotica..roditelji je teraju u pizdu materinu,al ne..ona ne prestaje..
Istorija..moj razredni..super nastavnik..najbolji..jako je dobar^^

Kao shto vidite..Mene nastavnici NE VOLE,kao ni ja njih..i kao shto vidite..NAJBOLJI su nastavnica MUZICHKOG i nastavnik ISTORIJE [razredni]..

Verovatno imam milion greshaka,nema veze xD
Back to top Go down
milica.
Admin
Admin
milica.


Posts : 1605
Join date : 2009-05-09
Age : 27
Location : Srbija,Zrenjanin

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptyThu May 21, 2009 6:32 pm

Hahahah! LOL!!
Ovako...
Istorija-ta zhena se toliko unese kad pricha pa se pokidamo,ali jako je teshko imati 5 kod nje.
Likovno-on je car!! Kidam se uvek! Mi smo za njega bagra,debili idioti,i to nam govori na chasu..onda pusti muziku pa se gubiii,igra ko roker. lol
Muzichko-jadna nastavnica se razbolela od nas [ozb] stalno je maltretiramo..jadna nas 2 nosi instrument.lol
Geografija-ok je. dobro predaje i lako dobijesh ocenu,a luuuda jeee!! Obachi se i shminka..ludilo. narandzasti nokti i ruzh.neke cipelice i plavu suknjicu i sako...looool!! lujka.ima crvenu kosu. xDD
Fizichko-on je mlad,carina stalno me zajebava i dere se na meenee a ja se POKIDAM! a cela sala jechi kako se on dere. stalno se zezamo.
Tehnichko-on ima 60-70 god,gluv,glup i taaako.mi se jurimo trchimo po stolovima,slushamo ziq,boli njega...
Srpski-nastavnica caricaaa!! Najbolja je,ona nama kad imamo pismeni kazhe:"Ajde otvorite vezhbanke i uzime pripreme koje ste doneli od kuce,da mozhete da prepishete,ako je neko poneo slushalice neka slusha muziku,samo da ne peva!" Kod nje mozhesh da jedesh,ali da ne mrvish i da ne mljackash,samo da slushash shta predaje.mlada je,a njen zhivotnio san je da dobije 7. na lotou,pa ce svima da nam da po 100 evra. tako nam je rekla! LOL
Nemachki-moja razredna.jako je dobra i lepa je ono....a ima 45 godina.prelepa je. a dobraaa!!! UF! Ona kazhe nastavnici fizike da nam odlozhi kontrolni jer nismo uchili i jako nas voli!! <333
Bios-carica! mlada...dobro predaje i zeza se s nama...oke je...jaaako je dobra!
Matish-znachi zhena je...nema rechi da se ona opishe! Toliko je dobra da nema nigde..ima oko 60 godina i jaaako je strpljiva. spremna je da nam objasni 100 ako ne razumemo,samo da ne odemo s chasa a da ne znamo gradivo.i gleda nam sveske samo da dobijemo shto bolje ocene!! <333
Engleski-i ona sirotica stalno je nerviramo. Ali voli da se zeza...dobra je!
Fizika-e samo nju mrzim. nikada u zhivotu nam nije objasnila gradivo ja i moja bff trazhile da dobije odkaz!!! Glupacha! Samo nam da da prochitamo i nauchimo lekciju i odma kont...kraja...i mi smo shtrajkovali lol...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To su moji nastavnici,u sushtini ih volim...dobri su oni....<333
Back to top Go down
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptyThu May 21, 2009 7:03 pm

Fizicko - Budala totalno!,znaci tera nas da skacemo itd,.. imamo dosta problema sa njim..xD
Tehnika - Ucitelj zakon,inace njemu su hteli da daju otkaz ali nisu,mi na njegowom casu nista neucimo,i kad kazemo napriemr daj mi 5 od da. Zaboli ga uwo,samo da dobije platu,ali jadan on imao je problema sa picem,cak ima 2 pollu luda deca,neidu u skolu wec ono sa one lude dece(zaborawila sam kako se zowe).
Biologija - Uciteljica je okey,nemam zamerku,jos je i mlada ima 22god. razume nas,ali nekad nam je smoor na njenom casu,pa nekad nasi decaci iz razreda se deru,itd.
Likowno - Mi smo je zwali ''Azdaja'' ona je okey,ali ima neke momente kad je glupa,ja idem na likownu sekciju,i imam swake god. 5. Mi kad smo na njenom casu,moramo da cistimo,tj. prwo da crtamo i to,posle da cistimo,kao daona nemoze..xD
Slowacki - Uciteljica je nasa razredna,pomaze nam,razume nas,meni je ona naj. u nasoj skoli. Kad imamo problem ona ga omah resi,pre neki dan smo imalii problem sa jednom dewojcicom i jos jednom dewojcicom,i razredna je swe resila.
Muzicko - Pre smo imali jedno ucitelja koji stalno ukrsta reci u nowinama..xD ali sada je bolestan pa.. je dosao njegow sin da nas uci,owaj njegow sing je bas smesan,nekad i dosadan..xD
Matematika - Mrzim je nekad. Ona kojeg daka newoli odma mu daje slabu ocenu. A onog koga obozawa daje stalno 5. Cudno a?
Srpski - Uciteljica je Zakon,razume nas,prica nam teen stwari,dobro pored toga i lepo uci,swe je razumemo. Jednom rjecju Sooper uciteljica.
Istorija - Owog ucitelja mrzim totalno! Nerwira me, odma cim ga widim dodje mi da padnem! to je bulada od nastawnikaj,gde su ga samo nasli?
Geografija - Smoor Ucitelj.. zowemo ga ''mmm'' jer stamo mmmm.. ma.. xD Sta drugo da kazem nego da je glup. Nezna ni da nauci decu..xD
Engleski - Nerwira me! Obozawa swe dece koje se uce,a i popusta ia,a owe malo slabije odbacuje..xD mislim kakwa je to uciteljica,cak jede i cokoladicu na casu,pije wodu,sminka se, i kad napise nesto na tablu odma uzme wlaznu maramicu..xD
Fizika - Ucitelj nezna nista da nauci,samo se*e! i da! daje slabe ocene,niko nema 5 iz fizike! njega swi nerwiramo!... zali se na decu,a ima 70god. xD
Hemija - Uciteljica je Spora dosta,zna da nauci,ali se ponasa bezobrazno. Ma sta drugo da kazem? a da! cesto zaborawalj sta treba da kaze..xD Naprimer: kaze neku rec i nastawlja posle ona gowori,gowori i zaborawi,cwrc,i posle razmislja sta da kaze.. i kad kaze ali pogresno i posle mi treba da odgowarano i eto ona pogresno rekla,i mi zbog te glupe reci dobijemo kec.
Back to top Go down
Shell.x3
Moderator
Moderator
Shell.x3


Posts : 1734
Join date : 2009-05-10
Age : 27
Location : Nju Belgrejd. :]

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptySun May 24, 2009 1:08 am

Kod mene kreteni. Ovako.

Nastavnica Sprskog: Ona nije normalna. Prica nam o necemu sto cemo raditi u sedmom, imamo kontrolne za osmi razred. A sve ponavljamo kao da smo prvi razred, i to onaj sa specijalni potrebama.
Nastavnica Matematike: Ona je najnormalnija. Fina zena. Extra predaje i sve lepo objasni. I odlozi nam kontrolni ili pismeni kad zatrazimo.
Nastavnica Geografije: Super je. Skoro se vratila, bila na bolovanju. Ali kad pita, Boze spasavaj. Sve ispredaje, a onda izvuce neko kretensko pitanje koje niko ne zna. Primer: 'Kakva je klima u juznom delu nekog grada u nekim tamo pizdovcima'.
Nastavnica Istorije: Blago neuroticna. xD Ali uvek podigne ocenu kad zatreba. Imamo ultra lake testove i uvek te pita sledeci cas ako zatrazis. Ali ako pocnes da places i dramis na casu, drage volje ce ti zakljuciti jedan.
Nastavnica Fizike: Isprica ona lekciju, bole nju ko je razumeo, a ko ne. Lako mozes da dobijes pet. Very Happy Samo uradis neke kretenske zadatke. Kontrolne su ubi se Boze.
Nastavnici Fizickog: Teroristi teski. Nece ljudi da ti daju pet pa to ti je. Izvinite, u kojoj jos narkomanskoj skoli kada si visok 158 cm i skocis 185 cm, dobijes 4? A da, u MOJOJ narkomanskoj skoli. =.=
Nastavnica Engleskog: Zivota mi, ja znam engleski bolje od nje. Ali stvarnooo. Zena ima neki bednicki naglasak. Ima nadimak Alibaba.
Nastavnica Francuskog: Fina zena. Malo se pederise dok cita francuski, ali se sali sa nama.
Nastavnica Biologije: Moja luda razredna. Stvarno je super zena, zabavna i sve, ali kad pitaaa... Spasavaj ko moze.
Nastavnik Likovnog: On ti cele godine govori FANTASTICNO i SAVRSENO. Onda ti na kraju da 3.
Nastavnik Tehnickog: On je sav u nekom 'militeru' fazonu. Udje on na cas i kaze 'Zdravo vojsko. Mirno vojsko.'
Nastavnica Muzickog: Najlaksi casovi. Uvek se zajebavamo. Gadjamo se i slicno. xD Nastavnica nam uvek prica neke kretenske price sta se njoj desilo. xD Uvek da pet za kraj.

Mislim da je to to od mojih nastavnika. A sledece godine me ceka kreten od zene. Hemara. =.=
Back to top Go down
http://www.pillow-biter-x.piczo.com
milica.
Admin
Admin
milica.


Posts : 1605
Join date : 2009-05-09
Age : 27
Location : Srbija,Zrenjanin

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptySun May 24, 2009 12:41 pm

Au,i mene isto... =.=
Back to top Go down
kaja - xkjut
Global Moderator
Global Moderator
kaja - xkjut


Posts : 1118
Join date : 2009-05-10
Age : 28
Location : beograd

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptySun May 24, 2009 1:15 pm

hehe
nije tako strashna hemija.
ali ako imate citiram:kretena od zene:kraj citata onda ce verovatno zeshce da vas smori Smile
Back to top Go down
http://-you-are-my-life-now.piczo.com
milica.
Admin
Admin
milica.


Posts : 1605
Join date : 2009-05-09
Age : 27
Location : Srbija,Zrenjanin

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptySun May 24, 2009 1:18 pm

Pa ne znam ja licno tu zenu,ali moj brat ima 1 i 2 kod nje,a i skoro ceo njegov razred.
Back to top Go down
Shell.x3
Moderator
Moderator
Shell.x3


Posts : 1734
Join date : 2009-05-10
Age : 27
Location : Nju Belgrejd. :]

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptySun May 24, 2009 2:48 pm

Moja je strasnaaa.
Uzme ona neciju olovku, pa malo kopka po nosu, usima i sl.
Sto je najgore, posle pita cija je olovka.
Kao da je neko lud da se javi.
Ili izuje cipele. Oce da pogusi decu.
Meni su stariji pricali to, pa znam. xD
Back to top Go down
http://www.pillow-biter-x.piczo.com
milica.
Admin
Admin
milica.


Posts : 1605
Join date : 2009-05-09
Age : 27
Location : Srbija,Zrenjanin

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptySun May 24, 2009 2:50 pm

Haha!
OMG!!
Koje budala od zene.
A kako predaje gradivo?
Back to top Go down
Shell.x3
Moderator
Moderator
Shell.x3


Posts : 1734
Join date : 2009-05-10
Age : 27
Location : Nju Belgrejd. :]

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptySun May 24, 2009 3:07 pm

To su mi nesto pricali sedmaci i osmaci, da sve zbrza.
I niko nista ne razume, posto ima neku govornu manu. xD
Back to top Go down
http://www.pillow-biter-x.piczo.com
milica.
Admin
Admin
milica.


Posts : 1605
Join date : 2009-05-09
Age : 27
Location : Srbija,Zrenjanin

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptySun May 24, 2009 3:07 pm

Haha!
Brate takve nastavnike treba izbaciti iz skole.
I mi imamo takvih.
Back to top Go down
Shell.x3
Moderator
Moderator
Shell.x3


Posts : 1734
Join date : 2009-05-10
Age : 27
Location : Nju Belgrejd. :]

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptySun May 24, 2009 3:09 pm

Stvarno, i sta mi posle da radimo na prijemnom.
Strasno, ima muku da mucimo u osmom.
Back to top Go down
http://www.pillow-biter-x.piczo.com
kaja - xkjut
Global Moderator
Global Moderator
kaja - xkjut


Posts : 1118
Join date : 2009-05-10
Age : 28
Location : beograd

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptySun May 24, 2009 10:36 pm

kod mene je bila neka slichna, prichala mi sestra.
ona dodje na chas u papuchama pa sedne pa se preobuva xD a usput pricha kako je ustala u shest ujutro pa ishla kod doktora... a uzas je predavala!
Back to top Go down
http://-you-are-my-life-now.piczo.com
(=_*_bLLaZZena_*_=)
Global Moderator
Global Moderator
(=_*_bLLaZZena_*_=)


Posts : 2603
Join date : 2009-05-21
Age : 28
Location : wiTh aLeXander and Allisson in Europe!

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptyMon May 25, 2009 11:07 am

ma.. prokleti nastawnici!!
Back to top Go down
→||.ลŋנү|ēмō|κί∂.||←
Extra teen
Extra teen
→||.ลŋנү|ēмō|κί∂.||←


Posts : 829
Join date : 2009-05-29
Age : 26

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptyFri May 29, 2009 8:06 pm

ovakoo

srpski:matora krava,koja me je pre volela,a sada mrzii...kucka jedna...smara jakoo
matish:nasha mala razrednaa...ona je super,bash mi je danas pozajmila 400 din Very Happy...nema pojma da objashnjava...ali svima podeli petice Very Happy
likovno:ona je...uhh..uzash...samo pricha o svom unuku,kako je sa njim gledala one digimone i sta ja znam xDD...i pricha o svom pekinezeru,kako mu je zarastao koren od drweta u uwetu...mislim strashno XD...a kad bi je wideli,pali bi u neswest xD
muzicko:kuckaaaaaaa mrzim jeeeeee...dala mi 1 zbog price!a drugu koji je pricao 100 puta vishe od mene,nije dala 1...mamicu joj...
engleski:dusa od zeneee obozawam jeeeee...pored nje sam zawolela engleski
informatika:zena se jednostawno ne tusira!smrdi na znoj xD
tehnicko:e njega kad bi wideli,pali bi u neswest..matic(ata-mata..tako ga zowemo)..jadan cowek,nema pola prstiju...decaci ga stalno zezaju...malo mi ga zao xD...stalno gowori lebac,kontajner xDDD,kres kres drwece itd xD...
istorija-ok je nastawnica.trazi malo wise al ajd'
geos-exexe stara je najbolja...obozawam je...zao mi je sto ide u penziju Sad
nemacki:owa me je u pocetku 2 polugodista preziralaa..a sad me basx woli...ali ja nju nee...jebalo je "genau" xD
fizicko:pedercina nabildowana...dao mi 4...-.-.....ali je prelep...kako ima lepu guzuu Very Happy
mislim da je to to..XD
Back to top Go down
J0w@n@_95
Teen
Teen
J0w@n@_95


Posts : 89
Join date : 2009-06-18
Age : 29
Location : Po0o0ozArEvAc

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptyFri Jun 19, 2009 12:32 pm

mene su ove godine nastavnici razocarali...jedne devojcice nisu dolazile u skolu celo drugo polugodiste a oni im ispoklanjali ocene,a ima jedna koja nije dosla skoro cele godine pa je prosla razred i jos dosla na drugarsko...OMG stw su prokleti...
Back to top Go down
ZmAjChE_94
Teen
Teen
ZmAjChE_94


Posts : 116
Join date : 2009-06-19
Age : 29
Location : con Victor en España:)

Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici EmptyFri Jun 19, 2009 12:54 pm

J0w@n@_95 wrote:
mene su ove godine nastavnici razocarali...jedne devojcice nisu dolazile u skolu celo drugo polugodiste a oni im ispoklanjali ocene,a ima jedna koja nije dosla skoro cele godine pa je prosla razred i jos dosla na drugarsko...OMG stw su prokleti...
slazem se,prosla je razred,a nije dwa dana isla u skolu...
Back to top Go down
Sponsored content





Prokleti nastavnici Empty
PostSubject: Re: Prokleti nastavnici   Prokleti nastavnici Empty

Back to top Go down
 
Prokleti nastavnici
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Welcome teens! :: Our life... :: Skola-
Jump to: